Find

ES direktyvos dėl ekologinio dizaino ir energijos suvartojimo ženklinimo

Su įmonės «SAUNIER DUVAL» produkcija lengva paruošti naujų ES reglamentų įvedimą

2015 metų rugsėjo 26 d. įsigalios nauji ES reglamentai dėl šildytuvų ir vandens šildytuvų. Tam taisyklių visuma, žinoma kaip "ES direktyvos dėl aplinkos planavimo", nustato būtiniausius energijos vartojimo efektyvumo ir išmetamų teršalų standartus produktams ir sistemoms. Po Direktyvos įgyvendinimo visi neatitinkami prietaisai ir sistemos palaipsniui bus pašalinti iš gamybos.

Bendrovė «SAUNIER DUVAL» turi sprendimų spektrą jūsų šildymo ir vandens šildymo sistemų pakeitimui, modernizavimui ir efektyvumą didinimui. Daugumai žmonių, kurie nori pakeisti seną nekondensacinį boilerį, kondensacijos technologija «SAUNIER DUVAL» yra geriausias būdas gauti energijos taupymo šildymo sistema už prieinamą kainą.

Mes supaprastatinome ženklinimą

Nuo 2015 metų rugsėjio mėnesio visa produkcija, susijusi su šildymu ir vandens šildymu, turės energijos etiketes. Tiesiog kaip ir atveju su etiketėmis, su kuriais esate susipažinę iš buitinių prietaisų, pavyzdžiui, šaldytuvų ir skalbimo mašinų, šios etiketės klasifikuoja prietaisus pagal efektyvumo klases.

Naudojant internetinį etiketės generatorių galima kurti ir spausdinti atskiros produkcijos ir sistemų etiketes. Etikečių sukūrimo procesas apima (reikalingo) produkto pasirinkimą ir spausdinimo mygtuko paspaudimą. Norėdami sukurti etiketes sistemose, kuriose yra įvairių produktų, būtina užpildyti pažingsninį klausimyną.